امکان خرید انواع تم تولد پسرانه در طرح های متنوع و جذاب در فروشگاه مستر تولد مهیا شده است.پسر بچه ها بازیگوش هستند و بیش تر دنبال تم های قهرمان محور و جنگنجو می گردند.

ما در این صفحه جدید ترین تم های تولد پسرونه را با تمامی وسایل آن برای شما آورده ایم تا کودک پسر شما با دیدن آن در روز تولد خود هیجان زده شود و خاطره خوبی برایش باقی بماند. کافی است روی هر عکس کلیک کنید تا لوازم تولد آن نمایش داده شود.

تم تولد پسرانه سگ

تم تولد پسرانه پوکویو

تم تولد پسرانه عنکبوتی

تم تولد پسرانه استقلال

تم تولد پسرانه یوونتوس

تم تولد پسرانه بچه رئیس

تم تولد پسرانه تدی

تم تولد پسرانه لاکپشت نینجا

تم تولد پسرانه رنگین کمان

تم تولد پسرانه حیوانات جنگل

تم تولد پسرانه مینیون

تم تولد پسرانه میکی موس

تم تولد پسرانه بتمن

تم تولد پسرانه پرسپولیس

تم تولد پسرانه باب اسفنجی

تم تولد پسرانه کفشدوزک

تم تولد پسرانه بن تن

تم تولد پسرانه بیبی

تم تولد پسرانه فیل آبی

تم تولد پسرانه بارسلونا

انتخاب تم تولد پسرانه جذاب برای جشن تولد پسر دلبندتان

یکی از مهمترین بخش های یک جشن تولد برای کودکان انتخاب تم تولد جذاب می باشد. قبل از اینکه تم تولد پسرانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید بهتر است نظر کودک دلبند خود را نیز بپرسید.

تم های تولد پسرانه دارای رنگ بندی ها و طرح های جذاب و بسیار زیبا می باشد. اگر کودک دلبند شما پسر است و می خواهید برای جشن تولد ایشان یک تم تولد پسرونه مناسب انتخاب نمایید لازم به ذکر است که تم های پر هیجان برای پسربچه ها مناسب تر هستند.

پسرها اغلب ترجیح می دهند طرح های هیجان انگیز و پرانرژی را برای تم تولد خود انتخاب کنند. با انتخاب تم پسرانه مناسب به راحتی قادر خواهید بود تا جشن تولد ایشان را به خاطره ای ماندگار و به یاد ماندنی تبدیل کنید.

 

انتخاب شخصیت های کارتونی برای تم تولد پسرانه

امروزه کودکان به شخصیت های کارتونی علاقه قابل توجهی دارند و طرح های این شخصیت های کارتونی در فروشگاه مستر تولد به راحتی پیدا می شوند. به هر حال اگر دوست دارید کودک دلبند شما در جشن تولد خود به شخصیت کارتونی مورد علاقه خود تبدیل شود می توانید یکی از طرح های شخصیت های کارتونی را برای تم تولد او انتخاب نمایید. از جمله طرح هایی که برای تم تولد پسرانه مناسب هستند می توان به بن تن، باب اسفنجی،مرد عنکبوتی، بتمن، پوکویو و …. اشاره کرد.

بازگشت به بالا
WhatsApp chat