تم تولد با وجود رنگ های جذاب و نشاط بخش، به زیبایی جشن تولد کمک کرده و خاطرات شیرین آن را ماندگاری می بخشد. با استفاده خرید تم تولد، لبخند و تبسمی دلنشین بر لبان کودکان خود بنشانید و از گذر لحظات لذت ببرید. باید بدانید که با گرفتن جشن تولد و استفاده از وسایل تزئینی هر چه باشکوه تر، در رابطه با تولد فرزندان نقش حمایتگر خود را تجلی می دهید و تجلیلی واقعی از کودک خود به عمل خواهید آورد. ما در فروشگاه مستر تولد امکان خرید تم تولد در مدل های مختلف را برای شما فراهم کرده ایم.

تم تولد بچه رئیس

تم تولد سگ نگهبان

تم تولد اسب تک شاخ

تم تولد مرد عنکبوتی

تم تولد استقلال

تم تولد ال او ال

تم تولد بارسلونا

تم تولد بن تن

تم تولد بیبی پسر

تم تولد بیبی دختر

تم تولد پرسپولیس

تم تولد پری دریایی

تم تولد پوکویو

تم تولد پونی

تم تولد تدی پسر

تم تولد تاج صورتی

تم تولد تاج مشکی

تم تولد تدی دختر

تم تولد حیوانات جنگل

تم تولد دختر کفشدوزکی

تم تولد توت فرنگی

تم تولد دندونی پسر

تم تولد رنگین کمان

تم تولد دندونی دختر

تم تولد رئال مادرید

تم تولد سوفیا

تم تولد رنگین کمان

تم تولد سیندرلا

تم تولد فروزن

تم تولد فلامیگنو

تم تولد فیل آبی

تم تولد کفشدوزک

تم تولد فیل صورتی

تم تولد کیتی

تم تولد لاکپشت نینجا

تم تولد ماشین

تم تولد موانا

تم تولد میشا

تم تولد میکی موس

تم تولد مینی موس

تم تولد مینیون

تم تولد یوونتوس

تم تولد (Birthday Theme) خاطره ای شیرین، برای کودکان

رسیدن هر ساله زادروز تولد کودکان شما، زمانی است که شما می توانید اوج احساسات خود را به فرزندان نشان دهید. احتمالاً می توانید آنان را به کسب تجربه ای خوشایند و در نهایت شیرینی و شادی، امیدوار بسازید.

اما باید غلظت و زیبایی احساسات شما، رنگ و نمای جذابی داشته باشد و این ممکن نیست مگر در استفاده صحیح از رنگ های مناسب در تولد کودک. شاید بتوان گفت که ایده تم زیبای تولد، در ابتدا برای شکوه بیشتر مراسم و جشن های تولد از بادکنک های رنگارنگ و زیبا شروع شد. اما بتدریج با دیدن اثرات مثبت و نشاط آفرین، این امر به فرهنگی پسندیده در جوامع ایرانی تبدیل شده است.

در واقع تم تولد را می توان کلیه تزئینات زیبا و لوازم ساده، شیک و هیجان انگیزی، نامید که در مراسم تولدهای مختلف بکار گرفته می شود و بر زیبایی محفل می افزاید. شما می توانید کلیه وسایل تزئیناتی، رنگارنگ و جذاب مربوط به تم تولد کودک خود را به سادگی از فروشگاه  مستر تولد در تهران دریافت و حتی به صورت اینترنتی سفارش دهید. آنگاه  هیجان لحظات شادی آفرین زندگی را با کودکان، دوستان و اقوام به اشتراک بگذارید.

 

لزوم استفاده از تم تولد برای کودکان

شاید تصور کنید که کودکان در سنین اولیه چیزی از تم تولد درک نمی کنند، بنابراین لزوم استفاده از این لوازم، برای کودکان چه می تواند باشد؟

مطمئن باشید که کودک شما حتی در تولد یک سالگی خود نیز، وجود شادی و هیجان شما را درک می کند و خوشحال می شود. کودکان از مشاهده چیزهای رنگارنگ، هیجان زده می شوند. بی شک کودک دو یا سه ساله یا حتی نوجوان شما، از دیدن بادکنک های هلیومی که در هوا پرواز می کنند، طراوت روح پیدا کرده و غرق شور و شادی، خواهد شد. دلبندان شما، با خاموش کردن شمع های جالب توجه به وجد می آیند. آنان حتی از گذاشتن کلاه های لیزری Happy Birthday ،  در انواع الوان آن ذوق زده می شوند.

 

اما شما باید به دو  نکته اساسی که عظمت و زیبایی تم تولد فرزند شما را، بیشتر جلوه می دهد توجه کنید. اول آنکه بدانید که توان کودک شما، به میزان محدودی می باشد. کودکان باید از خواب، استراحت و آغوش گرم شما، خصوصاً در طی روز تولد خود برخوردار باشند. بدین وسیله در زمان برگزاری مراسم تولد، با نشاط بیشتری شرکت می کنند و لذت بیشتری می برند.

موضوع با اهمیت بعدی در ثبت تصاویر ماندگار، از کودک، لوازم تزئیناتی تم تولد و … می باشد. داشتن یک تصویر زیبای خانوادگی در روز تولد کودک، اهمیت وجود فرزند شما را بعدها در سنین نوجوانی به اثبات می رساند. بنابراین لحظات نشاط بخش و شادی آفرین کیک خوردن، هدیه گرفتن و ظاهر شدن در بهترین و شیک ترین لباسی که دارد، در تم زیبای تولد از فرزندانتان دریغ  نورزید.

اقلام تولد جذاب و رنگارنگ

شاید در وهله اول، مهم انتخاب تم تولد فرزندان شما باشد. اگر کودک شما به حدی رسیده باشد که بتوانید در مورد سلایق ویژه اش از او مشورت بگیرید، اینکار را انجام دهید. برای علایق کودکان، احترام قائل شوید و مناسب ترین اقلام مورد نظر را انتخاب نمایید.

از اقلام تم تولد که به زیبایی تمام در فروشگاه مستر تولد مشاهده می نمایید، می توانید به عینک های چراغدار، عینک تاج طلایی، فشفشه روی کیکی، کاغذ افشان طلایی، کارد بریدن کیک، بادکنک های هلیومی اشاره کنید.

صبر کنید هنوز تمام نشده، همچنین می توانید از دستمال، لیوان، سفره، زیر دستی و پیش دستی تم مذکور، کارد و چنگال، ظروف پاپ کورن و دیگر لوازم یک پذیرایی شیک و مدرن نام ببرید که تولد کودکان شما را، به طریقی لوکس نشان می دهد.

باید بدانید که تم تولد دختران، اغلب از ظرافت های خاص و لطیف برخوردار و تم های پسرانه، نشانگر حس ماجراجویی بیشتر آنان می باشد. بنابراین با اعتماد به مستر تولد، بهترین اقلام تم تولد را سفارش داده و منتظر وقوع یکی از شیرین ترین رویداد های، زندگی عزیزان خود باشید.

بازگشت به بالا
WhatsApp chat